Firma Profili
Fikri ve sınai mülkiyet alanında uzmanlaşmış kadrosu ile hizmet sunan“DEĞİRMENCİ MARKA PATENT İÇ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ” yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren gerçek ve tüzel kişilere fikri ve sınai mülkiyet hakları konusunda danışmanlık hizmetleri vermekte olup, uzman Avukat, Mühendis ve Grafik Tasarımcı kadrosu ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Ekip anlayışıyla hareket eden, kurumsal bir kimliğe sahip olan DEĞİRMENCİ MARKA PATENT İÇ VE DIŞ TİC LTD ŞTİ, Türk Patent Enstitüsü nezninde vekillik siciline kayıtlı yetkili vekildir.

Marka, Patent, Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Coğrafi İşaretler, Telif hakları, Kalite Sistemleri konularında danışmanlık ve tescil hizmetleri veren şirketimiz, Fikri ve Sınai Haklarınızı tescil ettirmeye ve korumaya elçidir.

Uzman Hukukçuları ve Vekilleri ile tecrübeli Mühendis kadrosu ile kurumsal yapısıyla hizmet veren Değirmenci Marka Patent Ltd. Şti, standartlardan kurtulup değişimi yakalamak isteyen ve bu değişiminde tescil ettirmek isteyen kişi ve kurumlara danışmanlık yapmaktadır.

DEGİRMENCİ TASARIM ile yaratılan markalarınızı
DEĞİRMENCİ MARKA PATENT ile tescilleyelim.
HUKUKSAL DANIŞMANLIK hizmetlerimiz  ilede  hukuki takibini yapalım.
 
    
      
Web tasarım Algoritma